Teams

Bekijk hier de teams van Basketbalvereniging Schijndel. Ook vind je op deze pagina de trainingstijden en de rugnummers die nodig zijn voor het bestellen van een tenue.

BVS-Teams-Heren

Heren 1

Spelers

  • Stan Vissers (50)
  • Abdulaziz Khawatmy (53)
  • Daan van de Wijgert (78)
  • Thijs van Hoorn (46)
  • Sander van Weert (40)
  • Luuk Snijers (43)
  • Thomas Tegenbosch (11)
  • Jasper van Weert (8)
  • Kevin Hoogzaad (6)

Trainer/Coach

  • We zijn nog op zoek naar een nieuwe trainer/coach.

Trainingen

  • Maandag 21.00 tot 22.15
    Sporthal Castor, Veld 1
  • Donderdag 20.30 tot 21.30
    Sporthal Pollux, Veld 2
BVS-Teams-U18

U18

Spelers:

  • Max Verhoeven (99)
  • Lieke Cromsigt (42)
  • Mike Timmermans (22)
  • Joey van den Bogaart (10)
  • Nick Verstappen (21)
  • Hugo Kastelijn (5)
  • Job van Uden (7)
  • Sjoerd Verhagen (20)

Trainer/Coach:

  • Jasper & Thijs

Trainingen

  • Maandag 19.45 tot 21.00
    Sporthal Castor, Veld 2
  • Donderdag 19.30 tot 20.30
    Sporthal Pollux, Veld 2 en 3
BVS-Teams-U16

U16

Spelers:

  • Niek Verhagen (16)
  • Stan Copier (35)
  • Quinten Bertrums (34)
  • Lucas Hobbelen (38)
  • Jelmer de Jong
  • Morris Hermans (32)
  • Tobias van Campen
  • Jesper Oers (92)
  • Bo van Oirschot (18)

Trainer/Coach:

  • Daan & Mart (inval)

Trainingen

  • Maandag 19.45 tot 21.00
    Sporthal Castor, Veld 3
  • Donderdag 19.30 tot 20.30
    Sporthal Pollux, Veld 2 en 3
BVS-Teams-U14-1

U14-1

Spelers:

  • Feline Van Den Besselaar (14)
  • Armin Hermans (39)
  • Joes Beijers (1)
  • Isa Dortmans
  • Jochem Lammers (61)
  • Iris Van Uden (31)
  • Britt van der Veer (71)
  • Dominykas Sokolnikov (37)

Trainer/Coach:

  • Koen & Jeroen

Trainingen

  • Maandag 18.30 tot 19.45
    Sporthal Castor, Veld 1
  • Donderdag 18.30 tot 19.30
    Sporthal Pollux, Veld 2 en 3
BVS-Teams-U14-2

U14-2

Spelers:

  • Kai Verhagen (27)
  • Jonas Jong (60)
  • Cas Van Gestel (63)
  • Wout van Dijk (65)
  • Koen Schungel (67)
  • Sten Vermaire (62)
  • Jens Nelissen (73)
  • Timo Sanders

Trainer/Coach:

  • Job & Wouter

Trainingen

  • Maandag 18.30 tot 19.45
    Sporthal Castor, Veld 2
  • Donderdag 18.30 tot 19.30
    Sporthal Pollux, Veld 2 en 3
BVS-Teams-U12

U12

Spelers:

  • Aric van den Oetelaar (66)
  • Luuk Timmermans (57)
  • Lars Geerts (56)
  • Raf van den Oetelaar (58)
  • Thijs Schellekens (36)
  • Mats van Nistelrooy (48)
  • Vinz Vorstenbosch (55)
  • Lucas Vd Werf (44)
  • Stef Verhagen (15)
  • Bob Van Den Brand (47)
  • Tibeau Kuster (17)

Trainer/Coach:

  • Stefan & Mark

Trainingen

  • Maandag 18.30 tot 19.45
    Sporthal Castor, Veld 3
  • Donderdag 18.30 tot 19.30
    Sporthal Pollux, Veld 1
BVS-Teams-U10

U10

Spelers:

  • Nils van Schijndel (19)
  • Sjoerd Geerts (23)
  • Lise Duynisveld (12)
  • Timo Timo (70)
  • Teun Oerlemans (72)
  • Nina Verhagen (9)
  • Romijn van Gestel (64)

Trainer/Coach:

  • Joey, Bo & Lieke

Trainingen

  • Maandag 18.30 tot 19.45
    Sporthal Pollux, Veld 1
BVS-Teams-Heren-Reacreanten

Heren Recreanten

Spelers: 

  • Bart Alberts
  • Koen Verhagen
  • Ronny Van Oort
  • Robert Verhagen
  • Mark Verhoeven
  • Stefan Verhoeven
  • Willem Wouters
  • Mark van Doleweerd
  • Joost van der Heijden
  • Joost van der Werf
  • Hans van Aalst
  • Marc van Look
  • Tonny Pennings

Trainingen

  • Maandag 20.00 tot 21.00
    Sporthal Castor, Veld 1