Skip to main content

Wedstrijdschema

Zaterdag 2 Maart

Wedstrijd
Scheids 1 / Scheids 2
Tafel 1 / Tafel 2
14.15 uur
X12 1 - Vlijmscherp SVH X12 1
Morris H2 / Alexander U16
Ouder Siem / Ouder Jip
14.15 uur
X10 1 - BV Rush X10 1
Niels S H2 / Vinz U16
Ouder Teun K / Ouder Sepp
15.45 uur
X14 2 - JRC X14 2
Luuk S H2 / Jens U18
Ouder Ivar / Ouder Teun
17.30 uur
X14 1 (VR) - Valkenswaard Falcons X14 1
Marcella / Richard Recr
Ouder Niels / Ouder Jelte
17.30 uur
MSE 2 - Tantalus MSE 6
Tenderfeet / Tenderfeet
Wout U18 / Cas U18
19.15 uur
M18 1 - BV Rush M18 1 (VR)
Job H2 / Niels W H2
Ouder Wout / Ouder Armin
19.15 uur
MSE 1 - Tantalus MSE 5
Marc Recr / Joost Hab Recr
Luuk T 14 / Lars U14

Vrijdag 8 Maart

Wedstrijd
Scheids 1 / Scheids 2
Tafel 1 / Tafel 2
20.30 uur
BRESS MSE 1 - MSE 1

Zaterdag 9 Maart

Wedstrijd
Scheids 1 / Scheids 2
Tafel 1 / Tafel 2
16.30 uur
BC Lieshout M16 1 (VR) - M16 1
16.30 uur
BC LIESHOUT X14 1 - X14 1 (VR)

Zondag 10 Maart

Wedstrijd
Scheids 1 / Scheids 2
Tafel 1 / Tafel 2
09.30 uur
Vido X14 1 - X14 2
11.30 uur
Den Dungk, X10 1 (VR) - X10 1
14.15 uur
BC Langstraat Shooters M18 2 - M18 1
15.15 uur
Vido MSE 2 - MSE 2

Zaterdag 16 Maart

Wedstrijd
Scheids 1 / Scheids 2
Tafel 1 / Tafel 2
9.30 uur
The Black Eagles X12 2 - X12 1
10.00 uur
Almonte X14 3 - X14 2
15.15 uur
X14 1 (VR) - BC Bumpers X14 1
Thomas H2 / Nick H2
Ouder Semm / Ouder Tijn
15.15 uur
X10 1 - OBC X10 2
Mart H1 / Alexander U16
Ouder Bram / Ouder Dieke
17.00 uur
MSE 2 - Akros MSE 2
Laurens Recr / Thijs H1
Janus U16 / Semm U14
17.00 uur
M16 1 - JRC M16 3 (VR)
Luka H1 / Jonas U18
Ouder Alexander / Ouder Kai
18.45 uur
MSE 1 - Den Dungk MSE 2
Tenderfeet / Tenderfeet
Vinz U16 / Thygo U18
18.45 uur
M18 1 - BV Rooi M18 1
Peter Recr / Jesper H2
Ouder Loek / Ouder Jens

Zaterdag 23 Maart

Wedstrijd
Scheids 1 / Scheids 2
Tafel 1 / Tafel 2
10.00 uur
JRC X14 2 - X14 2
11.00 uur
BV Rush X10 1 - X10 1
15.00 uur
BV Rush MSE 1 - MSE 2
16.15 uur
Valkenswaard Falcons X14 1 - X14 1 (VR)
17.00 uur
BV Rush M18 1 (VR) - M18 1

Zondag 24 Maart

Wedstrijd
Scheids 1 / Scheids 2
Tafel 1 / Tafel 2
10.30 uur
Vlijmscherp SVH X12 1 - X12 1

Zondag 7 April

Wedstrijd
Scheids 1 / Scheids 2
Tafel 1 / Tafel 2
12.15 uur
X12 1 - Attacus X12 2
Luuk S H2 / Bob U16
Ouder Isabelle / Ouder Lenn
12.15 uur
X10 1 - E.B.C.G. X10 1
Mart H1 / Luuk U14
Ouder Tim / Ouder Teun P
13.45 uur
M16 1 - Ardito M16 1
Richard Recr / Loek U18
Ouder Vinz / Ouder Lucas
13.45 uur
X14 2 - BV Rush X14 1
Stan H1 / Niels S H2
Ouder Rivano / Ouder Timo
15.30 uur
MSE 2 - BC Bladel MSE 2
Jasper H1 / Kevin H1
Jawal U14 / Bram U16
15.30 uur
X14 1 (VR) - E.B.C.G. X14 1
Marcella / Joost Heij Recr
Ouder Jawal / Ouder Jelte
17.15 uur
MSE 1 - The Black Eagles MSE 4
Tenderfeet / Tenderfeet
Luuk H U16 / Jens U18
17.15 uur
M18 1 - E.B.C.G. M18 1
Job H2 / Joey H2
Ouder Mike / Ouder Jonas

Zaterdag 13 April

Wedstrijd
Scheids 1 / Scheids 2
Tafel 1 / Tafel 2
13.30 uur
Akros X14 2 - X14 1 (VR)
13.45 uur
E.B.C.G. X14 2 - X14 2
16.00 uur
High Five MSE 3 - MSE 1
20.30 uur
BC Deurne Pioniers MSE 2 - MSE 2

Zondag 14 April

Wedstrijd
Scheids 1 / Scheids 2
Tafel 1 / Tafel 2
10.15 uur
Vlijmscherp SVH X10 2 - X10 1
11.00 uur
BC Tenderfeet MSE1 - BAL MSE5
Peter / Marc Recr
12.45 uur
Springfield M16 1 - M16 1

Zaterdag 20 April

Wedstrijd
Scheids 1 / Scheids 2
Tafel 1 / Tafel 2
10.00 uur
JRC M16 3 (VR) - M16 1

Zondag 21 April

Wedstrijd
Scheids 1 / Scheids 2
Tafel 1 / Tafel 2
11.00 uur
BC Tenderfeet MSE1 - BAL MSE5
Peter / Thijs H1

Zondag 28 April

Wedstrijd
Scheids 1 / Scheids 2
Tafel 1 / Tafel 2
11.00 uur
BC Tenderfeet MSE1 - Tantalus MSE4
Kevin H1 / Jasper H1