menu close menu

Belangrijke mailadressen bestuur BVS

Beste leden,
 
Vanaf deze week heeft het bestuur van BV Schijndel nieuwe mailadressen.
Hieronder vind je verschillende mailadressen, zodat je altijd meteen de juiste persoon te pakken hebt.
 
Activiteiten@bvschijndel.nl;
Voor alle activiteiten van de club. Deze mail wordt beheerd door Fanny Kusters.
Denk hierbij aan bijvoorbeeld tekenwedstrijden, sinterklaar, kamp en clubfeest. Heb je een idee of wil je iets organiseren mail dan naar activiteiten@bvschijndel.nl
 
Secretaris@bvschijndel.nl;
Voor de ledenadministratie en algemene clubzaken. Deze mail wordt beheerd door Peter van Dijk.
Denk hierbij aan het aan- of afmelden van een lid, teamsindelingen en Sportlink.
 
Penningmeester@bvschijndel.nl;
Voor alle financiƫle zaken van de club. Deze mail wordt beheerd door Richard van Dijk.
Denk hierbij aan de contributie, sponsoring en declaraties.
 
Wedstrijdzaken@bvschijndel.nl;
Voor alle wedstrijdzaken van de club. Deze mail wordt beheerd door Koen Timmermans.
Denk hierbij aan de wedstrijden thuis en uit. De indeling van het takenschema en het contact met andere clubs over wedstrijden.
 
Convenant@bvschijndel.nl;
Voor alle basketbal convenant zaken. Deze mail wordt beheert door Patrick van de Ven.
Denk hierbij aan het verkrijgen van korting op toeganskaartjes voor Heroes Den Bosch.
 
Info@bvschijndel.nl;
Voor alle algemene vragen en vragen welke niet te specificeren zijn naar een van de bovengenoemde adressen. Deze mail wordt beheerd door Gijs Boeren.
 
 
Met vriendelijke groet,
 
Het BVS bestuur
 

26/11/2019 | Nieuws | Reacties staat uit voor Belangrijke mailadressen bestuur BVS

Deel dit bericht:

Comments are closed.